ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8225077
nr 822 5077
1920-tal, höjd: 66
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:56:10
29/4 20:24:16